UAB „Vilniaus konservai“ kolektyvas įsitikinęs, kad pagardintas maistas leidžia iš naujo pamėgti pabodusius kasdieninius patiekalus, suteikti jiems naujų skonių.  Šis įsitikinimas yra mūsų įmonės sėkmės pagrindas.

 

Aistra gardžiam maistui egzistuoja nuo ankstyviausių UAB „Vilniaus konservai“ gyvavimo dienų. Verslą 1998 metais įkūrė keli specialistai - profesionalai, turintys ilgametę darbo patirtį maisto produktus gaminančioje įmonėje. Jie pradėjo eksperimentuoti gaminant padažus ir pagardus, skirtus suteikti maistui ypatingą skonį ir pilnai išryškinti kiekvieno prieskonio teikiantį malonumą.

 

Nuo to laiko „Viko“ produktai tapo atpažįstamu prekės ženklu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Asortimentas nuolat plečiasi, tad šiuo metu galite paragauti ne tik įvairaus skonio „Viko“ padažus, tačiau ir krienus, garstyčias, uogienes bei nektarus ir sultis.

 

Dauguma gamybos procesų yra automatizuoti, tačiau, siekdami pabrėžti kai kurių produktų išskirtinumą, dalį vykdome rankiniu būdu – rūpestingai kaip namuose. Didžiuojamės galėdami Jums pasiūlyti išskirtinės išvaizdos uogienes, kuriose uogos išlieka beveik nesutrintos, ypatingo skonio adžiką, kurią sudaro net 50 % įvairiausių daržovių ir vaisių gabaliukų. Esame vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri krienus gamina nuo krienų šaknų supirkimo iki galutinio produkto. Adžika rekomenduojame pagardinti sriubas, troškinius, makaronus. О skubantiems puikiai tiks kiniškas saldžiarūgštis padažas, su kuriuo paruoštų vištienos gabaliukų skonis - lyg iš tikro kiniečių restorano!

 

UAB „Vilniaus konservai“ daro viską, kad savo vartotojams išliktų kokybės bei nepriekaištingo skonio simboliu. Savo produktų gamyboje naudojame tik geriausios kokybės žaliavas iš patikimų tiekėjų. Gamybos procesai yra atidžiai stebimi nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Ilgamečių profesionalų pagalba Jums išvystėme platų asortimentą, kuris patenkina net išrankiausio skonio gurmanus.

Apie mus

Įdomu!

Siekiant patobulinti produktų gamybos procesą bei  gerinti darbuotojų darbo sąlygas, yra paruoštas naujo gamybinio pastato projektas. Pastato, atitinkančio tarptautinių standartų reikalavimus, statyba numatyta 2018 m. Perkūno g. 1, Avižieniuose, Vilniaus r.

Iš spaudos

1

„Verslo žinios“ laikraštis

„UAB „Vilniaus konservai“ produktai tikrai suteiks naują atspalvį Jūsų patiekalams.“

2

„Sveikatos langas“ žurnalas

„UAB „Vilniaus konservai“ krienai puikiai tinka 

mėgstamiausiems Jūsų patiekalams.“

Tel.: +370 5 2403964; 
Email: info@vilniauskonservai.lt.

© 2021 All rights reserved

  • White Facebook Icon
  • White Google Places Icon